Детски костим Unicorn

450.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза во сладок Unicorn како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза во сладок Unicorn како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 3 дела, сукњичка, крилца и венче.
Универзална големина, одговара на деца до 120cm висина
Должина на сукњичката: 26cm
Ластичето на струкот се растегнува од 22-50цм
ДОСТАПЕН САМО ВО СРЕБРЕНА БОЈА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Unicorn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…