Детски Нокшир 3 во 1

1,490.00 ден

Детски Нокшир 3 во 1 опции – нокшир , столче,адаптер за вц школка. Нокширот е лесен, безбеден и ви помага во преодната фаза од пелени на нокширче

Compare

Опис

Детски Нокшир 3 во 1 опции – нокшир , столче,адаптер за вц школка. Нокширот е лесен, безбеден и ви помага во преодната фаза од пелени на нокширче. Има заден анатомски дел кој му овозможува правилно седење на вашето дете. Откако детето ќе ја совлада умешноста за користење може да се користи како помошна подлога за качување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски Нокшир 3 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…