Детски папучи со кученца

290.00 ден

Удобни и топли детски папучи со кученца кои ги мрдаат ушињата при движење. Идеален избор за вашите сакани ова зимо.

Compare

Опис

Удобни и топли детски папучи со кученца кои ги мрдаат ушињата при движење. Идеален избор за вашите сакани ова зимо. Креативен подарок за секоја пригода.

Достапни во две големини:

-s одговара на броеви на чевли 27-29

-m одговара на броеви на чевли 30-33

-l одговара на броеви на чевли 34-37

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски папучи со кученца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…