Детски патики Пепа

450.00 ден

Детски патики Пепа со подарок торбичка за носење, одлични патики за вашата малечка со нејзината омилена Пепа.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски патики Пепа со подарок торбичка за носење, одлични патики за вашата малечка со нејзината омилена Пепа.
 
Расположливи големини:
21-27 европски броеви
Водич на големини на последната фотографија

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА  ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Замена и рефундирање на средства се прави во рок од 14 дена по прием на пратката. Во случај на замена или враќање на производ потребно е производот да биде спакуван во оригиналното пакување со сите составни делови. Производот не треба да биде носен или перен!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски патики Пепа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…