Детски патики Хари Потер

790.00 ден

Детски патики Хари Потер, одлични патики за вашата малечок со неговиот омилен волшебник.
Compare

Опис

Детски патики Хари Потер, одлични патики за вашата малечок со неговиот омилен волшебник.
 
Расположливи големини:
25-32 европски броеви
Водич на големини на последната фотографија

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА  ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Замена и рефундирање на средства се прави во рок од 14 дена по прием на пратката. Во случај на замена или враќање на производ потребно е производот да биде спакуван во оригиналното пакување со сите составни делови. Производот не треба да биде носен или перен!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски патики Хари Потер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…