Детски пешкири

290.00 ден

Микрофибер детски пешкири со омилените херои на вашите најмили. Време е за плажа.

Compare

Опис

Микрофибер детски пешкири со омилените херои на вашите најмили. Време е за плажа.
Состав: микрофибер
Димензија: 70х140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски пешкири”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…