Детски сет алат

1,190.00 ден

Детски сет алат, работилница, за најмалите мајсторчиња.Научи да работиш како тато со работилницата која е со богата опрема.

Compare

Опис

Детски сет алат, работилница, за најмалите мајсторчиња.Научи да работиш како тато со работилницата која е со богата опрема.
Големата работилница е составена од 41 додаток, меѓу кои пила, чекан, клуч, штрафцигер, клешти, клуч за цевки, завртки, навртки, шајки.
Димензии на (LxWxH): 29 x 45 x 40 см.
Препорачана возраст: од 3 до 8 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски сет алат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…