Детски сет за убавина во куферче

690.00 ден

Детски сет за убавина во куферче со кој вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Детски сет за убавина во куферче со кој вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
 
Овој детски сет за убавина магично се собира! Уникатен сет за убавина кој се претвара во куферче со тркалца, ги чува сите додатоци и лесно се складира.
Изработен е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
 
Димензии на куферчето собрано:24cm x 10cm x 21cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски сет за убавина во куферче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…