Детски сет за убавина со столче

1,690.00 ден

Детски сет за убавина со столче местото каде вашите најмили принцези ќе ги остварат сите нивни фантазии.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски сет за убавина со столче местото каде вашите најмили принцези ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Целосно опремена шминкерна со столче и осветлено огледало, која ќе биде омилена на вашите најмили!
Комплетот вклучува висок столче, фен и разни додатоци за создавање модерен изглед, шминка и фризури.
Фенот работи со батерии.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
 
Препорачана возраст 3+год.
Димензии:77х48cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски сет за убавина со столче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…