Детски сет Пират

250.00 ден

Совршен детски сет пират. Време е да се оствари сонот на вашето дете и да му дадете шанса да влезе во светот на пиратите. Овој костум е најдобрата опција за тоа.

Compare

Опис

Совршен детски сет пират. Време е да се оствари сонот на вашето дете и да му дадете шанса да влезе во светот на пиратите. Овој костум е најдобрата опција за тоа.
Сетот се состои од маска за лице и сабја
Материјал на изработка: пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски сет Пират”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…