Детски трицикл Unicorn

1,690.00 ден

Детски трицикл Unicorn, помага при физички раст и развој на детето, особено на екстремитетите. Движењето исто така ја зајакнува целосната физичка способност на детето.
Compare

Опис

Детски трицикл Unicorn, помага при физички раст и развој на детето, особено на екстремитетите. Движењето исто така ја зајакнува целосната физичка способност на детето.
Трициклот доаѓа со корпа за складирање напред и позади каде што вашите деца можат да ги складираат сите додатоци и играчки. Специјално дизајниран за најмладите возачи. Детскиот трицикл е дизајниран да обезбеди безбедно и удобно возење за вашите деца.
Погодно за дома и надвор. Овој трицикл исто така им овозможува на вашите најмили да ги направат своите први чекори кон педали, одлични први чекори кон возење велосипед, вештина што ќе им биде потребна долго во тинејџерските години!
Изработено од висококвалитетна, нетоксична пластика, безбедна за вашите најмили. Има свирка и рачка за туркање.
Дизајнирано е да биде многу удобно и привлечно за децата, како за седење така и за движење. Детето лесно може да управува и да се движи со ова точаче.
Димензии: 64x52x50cm
Препорачана возраст 24+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски трицикл Unicorn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…