Купи!

Детски тротинет Автомобили

1,490.00 ден

Детски тротинет Автомобили за рамнотежа со омилениот лик од цртаните, совршено го развива чувството за рамнотежа кај детето.

Compare

Опис

Детски тротинет Снежна кралица за рамнотежа со омилениот лик од цртаните, совршено го развива чувството за рамнотежа кај детето. Уникатниот механизам за торзија му овозможува на детето безбедно да го балансира телото додека вози. Има широка, засилена платформа со површина што не се лизга, благодарение на што структурата е многу издржлива. Полиуретанските тркала ја зголемуваат апсорпцијата на удари при возење на нерамни површини, а висококвалитетните лежишта обезбедуваат непречено возење. Скутерот има едноставен систем на преклопување.
Карактеристики:
-18+ месеци
-Димензии: 55 х 153 х 26 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски тротинет Автомобили”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…