Детски шминки

250.00 ден

Детски шминки, совршени за секое мало девојче. Вклучува сјајна шминка, сенки за очи и сјај за усни спакувани во кутија во форма на пеперутка со омилените ликови.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски шминки, совршени за секое мало девојче. Вклучува сјајна шминка, сенки за очи и сјај за усни спакувани во кутија во форма на пеперутка со омилените ликови.
Совршен подарок за секоја мала принцеза.
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски шминки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…