Детско пијано со столче и микрофон

2,300.00 ден

Детско пијано со столче и микрофон, ќе овозможи на вас и на вашето дете да се чувствувате како на вистински концерт секој ден. Совршен подарок кој ќе изнуди насмевка на лицата на вашите најмили.

Compare

Опис

Детско пијано со столче и микрофон, ќе овозможи на вас и на вашето дете да се чувствувате како на вистински концерт секој ден. Совршен подарок кој ќе изнуди насмевка на лицата на вашите најмили.
 
Карактеристики:
-8 видови звуци на инструменти, 8 демо песни, четири различни сценски ритми.
-37 дирки можете да притиснете 4 дирки истовремено за звук .
-Дискретно осветлување ја придружува музиката, како сценски ефект.
-Се напојува со 4АА батерии
-Со приклучокот за слушалки, можете да вметнете слушалки за да слушате музика.
-Може да го поврзе вашиот телефон за да репродуцира MP3 музика.
 
Спецификации:
Материјал: пластика
Димензии на пијано: 55х20х49cm
Димензии на столче: 23х23х21cm
Тастатура: 37 дирки
 
Пакет вклучува:
1 x електрично пијано
1 x дел за статив
1 x музичка табла
1 x микрофон
1 x столче
1 x лист музика
1 x држач за микрофон
1 x USB кабел
1 x MP3 конектор

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детско пијано со столче и микрофон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…