Детско фудбалче

950.00 ден

Детско фудбалче за вистинските фанови на фудбалот, да уживате играјќи дури и кога седите во домот, на килимот, пред телевизорот.

Compare

Опис

Детско фудбалче за вистинските фанови на фудбалот, да уживате играјќи дури и кога седите во домот, на килимот, пред телевизорот. Играчката не користи батерии

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детско фудбалче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…