Детско шаторче со тунел

1,790.00 ден

Детско шаторче со тунел, интересно, удобно и забавно место за вашите најмили. Специјално дизајниран за децата, го подобрува препознавањето на боите, координацијата на рацете и очите, исто така ја негуваат нивната независност.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детско шаторче со тунел, интересно, удобно и забавно место за вашите најмили. Специјално дизајниран за децата, го подобрува препознавањето на боите, координацијата на рацете и очите, исто така ја негуваат нивната независност. Прекрасно е и за интеракцијата родител дете.
Ставете ги вашите деца внатре, оставете ги да уживаат и да се забавуваат. Нека учат додека се забавуваат!
Кога играта ќе заврши, едноставно соберете го. За надворешна и внатрешна употреба.

Димензии: 240×90.5×100 cm
Препорачана возраст: од 6 месеци до 42 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детско шаторче со тунел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…