Детско ќебенце

450.00 ден

Детско ќебенце. Прекрасно ќебенце достапно во два дезени со омилените цртани ликови и херои, кој ќе изнуди насмевка на лицата на вашите најмили.

Compare

Опис

Детско ќебенце. Прекрасно ќебенце достапно во два дезени со омилените цртани ликови и херои, кој ќе изнуди насмевка на лицата на вашите најмили.

Карактеристики:
-Мек и топол материјал 100% полиестер
-Уникатен дизајн.
-Се перат во машина за алишта
-Димензии: 160x120cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детско ќебенце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…