Детскa облека Еднорог

1,350.00 ден

Нека вашето малечко биде стоплено во ладните зимски денови кои следат со оваа детска облека Еднорог. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови.

Нема на залиха

Compare

Опис

Нека вашето малечко биде стоплено во ладните зимски денови кои следат со оваа детска облека Еднорог. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови.
Костимот се состои од едноделен комбинизон со дел за на глава.
Расположливи големини:
S 0-6 месеци 70cm
M 6-12 месеци 80cm
L 12-18 месеци 90cm
XL 18-24 месеци 100cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детскa облека Еднорог”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…