Дигитален кантар со голема прецизност

320.00 ден

Не дозволувајте проверката на тежината на вашиот куфер на аеродром да ви го уништи патувањето! Имајте го постојано со вас малиот дигитален кантар, кој можете да го носите и во џеб.

Compare

Опис

Не дозволувајте проверката на тежината на вашиот куфер на аеродром да ви го уништи патувањето! Имајте го постојано со вас малиот дигитален кантар, кој можете да го носите и во џеб. Мери тежина до 40kg со голема прецизност.
Максимална девијација: 25g

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дигитален кантар со голема прецизност”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…