Дигитална детска камера

990.00 ден

Дигитална детска камера. Уникатна детска камера со која вашите најмили може да ги снимаат или фотографираат своите играчки, другарчиња, домашни миленици или се што ќе посакаат.

Compare

Опис

Дигитална детска камера. Уникатна детска камера со која вашите најмили може да ги снимаат или фотографираат своите играчки, другарчиња, домашни миленици или се што ќе посакаат. Изработена од квалитетна пластика која е отпорна на удари. Камера со висока резолуција со која се прават квалитетни фотографии или видеа. Можност да се вметне SD картичка. Се полни преку USB кабел.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дигитална детска камера”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…