Дигиталнo Нинтендо со 999 игри

950.00 ден

Дигиталнo Нинтендо со 999 игри. Одличен уред за забава кај сите генерации! Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители!

Нема на залиха

Compare

Опис

Дигиталнo Нинтендо со 999 игри. Одличен уред за забава кај сите генерации! Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители! Уживајте, забавувајте се со 999 различни вградени игри.
Инсталација и поврзување со телевизор за само неколку минути!

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:
-1 x Нинтендо
-2 x Џоистици / контролери
-1 x Аудио / Видео кабел за ТВ
-1 x Пиштол
-1 x Упатство

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дигиталнo Нинтендо со 999 игри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…