Купи!

Додаток за правосмукалка 1+1гратис

390.00 ден

Не предизвикува оштетување на мали предмети и површини во домот и лесно се применува за чистење на тесни простори. Компактен и лесен за употреба, се инсталираа на цевката на правосмукалката, универзален додаток.

Compare

Опис

Нема повеќе прашина❗️ Чисти прашина и на најтешко достапните места❗️

Чисти помеѓу:
 копчињата на тастатурата,
✔︎ ролетни,
 решетки со мали отвори

Не предизвикува оштетување на мали предмети и површини во домот и лесно се применува за чистење на тесни простори. Компактен и лесен за употреба, се инсталираа на цевката на правосмукалката, универзален додаток.
Правите силиконски сламени цевки се еден вид четка за прашина која може да се справи со најтешко достапните места.
Овој додаток се состои од голем број на меки и флексибилни цевки со тенок слој што ефикасно вшмукуваат прашина и нечистотија додека се движат.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Додаток за правосмукалка 1+1гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…