Дополнителна фиока за фрижидер

490.00 ден

Минимизирајте го неискористениот простор во фрижидерот со дополнителната фиока за фрижидер. Едноставно и брзо се инсталира без употреба на алат и ви овозможува лесно складирање на храна.
Compare

Опис

Минимизирајте го неискористениот простор во фрижидерот со дополнителната фиока за фрижидер. Едноставно и брзо се инсталира без употреба на алат и ви овозможува лесно складирање на храна.
 
Одговара на повеќето стандардни фрижидери. Шините за поставување се истегаат од 35cm до 57cm. Куките одговараат од 1.7cm до 3cm висина.
Димензии на фиоката: 39x16x8cm
Издржува тежина до 20kg.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дополнителна фиока за фрижидер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…