Дрвен едукативен сет 4 кули

390.00 ден

Дрвен едукативен сет 4 кули со разни шарени форми. Помага да се развијат клучните вештини на детето како координација рака-око, препознавање бои, форми и креативно размислување.

Compare

Опис

Дрвен едукативен сет 4 кули со разни шарени форми. Помага да се развијат клучните вештини на детето како координација рака-око, препознавање бои, форми и креативно размислување.
Ова е возбудлива забавна игра која ќе го задржи вниманието на секое дете. Го промовира развојот на визуелната перцепција и интелегенцијата на детето.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Димензии:7.5x27x8cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дрвен едукативен сет 4 кули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…