Дрвен фенер

290.00 ден

Создадете совршена зимска атмосфера во вашиот дом со овој дрвен фенер. Одличен детал кој ќе ја збогати новогодишната идила во секое катче.

Нема на залиха

Compare

Опис

Создадете совршена зимска атмосфера во вашиот дом со овој дрвен фенер. Одличен детал кој ќе ја збогати новогодишната идила во секое катче. Достапен во две димензии.
Димензии:13x13x26cm и 13x13x29cm
Свеќата не е вклучена
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ДИМЕНЗИЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дрвен фенер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…