Душек фотелја за на вода

690.00 ден

Душек фотелја за на вода која ви нуди многу забава во вода, но исто така е идеална за целосно опуштање во вода и уживање во сонцето.

Compare

Опис

Душек фотелја за на вода која ви нуди многу забава во вода, но исто така е идеална за целосно опуштање во вода и уживање во сонцето. Интегрираниот наслон ја надополнуваат удобноста за комплетна релаксација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Душек фотелја за на вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…