Единечен водоотпорен чаршаф со ластик

950.00 ден

Одличен водоотпорен чаршаф со ластик. Практичен производ кој ќе го штити вашиот душек.

Нема на залиха

Compare

Опис

Одличен водоотпорен чаршаф со ластик. Практичен производ кој ќе го штити вашиот душек. Идеални за родители со мали деца или за кревети на повозрасни лица. Самиот чаршаф е со гумиран долен слој и како таков не пропушта вода.
Достапен во две димензии во бела боја.
Единечна димензија: 100х200 + 30cm од страна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Единечен водоотпорен чаршаф со ластик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…