Купи!

Единечно електрично ќебе

790.00 ден

Електрично ќебе за топол кревет ( единечно ) во 4 дизајни. Доколку често страдате од болка во мускулите , многу лесно се преладувате или едноставно сакате да бидете затоплени особено пред да заспиете го имаме вистинскиот избор за Вас , за убав и лесен сон електрично ќебе е создадено за вас.

Нема на залиха

Compare

Опис

Електрично ќебе за топол кревет ( единечно ) во 4 дизајни. Доколку често страдате од болка во мускулите , многу лесно се преладувате или едноставно сакате да бидете затоплени особено пред да заспиете го имаме вистинскиот избор за Вас , за убав и лесен сон електрично ќебе е создадено за вас.
Карактеристики:
-Димензиите се 68x150cm
-100% Polyester
-Далечински подесувач со две нивоа за јачина / интензитет на топлина .
-Самото ќебенце поседува сензор кој алармира доколку дојде до прегревање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Единечно електрично ќебе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…