Ексклузивен вино сет

890.00 ден

Отворањето на вино шишиња сега е полесно од било кога со овој ексклузивен вино сет! Вино отварач кој едноставно ја користи моќта на воздухот за да ја поттикне целата плута надвор од шишето без влечење.

Compare

Опис

Отворањето на вино шишиња сега е полесно од било кога со овој ексклузивен вино сет! Вино отварач кој едноставно ја користи моќта на воздухот за да ја поттикне целата плута надвор од шишето без влечење. Отварач лесен за употреба, метнете ја иглата во плутата и пумпајте ја рачката. Воздухот потоа ја турка целата плута и излегува од шишето. Нема борба, нема проблеми и нема парчиња плута во твоето вино! Ексклузивен вино сет, со 4 елементи за идеално послужување на виното, отворач, прстен, придружен дел за наливање, затварач.
Совршено се совпаѓа во секој дом и тоа не само како вино сет туку и како стилизирана декорација на станбениот или канцелариски простор. Совршен подарок за секоја прилика.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ексклузивен вино сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…