Купи!

Експандер со 5 пружини

390.00 ден

Експандер со 5 пружини за вежбање изработен од нерѓосувачки челик и пластика. Одличен за дефинирање на мускулите на градите, грбот, рацете и рамената.

Нема на залиха

Compare

Опис

Експандер со 5 пружини за вежбање изработен од нерѓосувачки челик и пластика. Одличен за дефинирање на мускулите на градите, грбот, рацете и рамената.
Со вадење или додавање на пружини можете да го регулирате отпорот зависно од потребите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Експандер со 5 пружини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…