Еластичен стегач за колено

290.00 ден

Еластичен стегач за колено кој обезбедува поддршка на коленото, но не го ограничува движењето. Дизајниран да го заштити коленото од идна повреда или од понатамошно негово оштетување.

Compare

Опис

Еластичен стегач за колено кој обезбедува поддршка на коленото, но не го ограничува движењето. Дизајниран да го заштити коленото од идна повреда или од понатамошно негово оштетување. Ова е особено важно за спортисти чии колена се под притисок при активност како трчање, скокање или кревање тегови.
Стегачите за колено не треба да се носат постојано, туку за време на вежбање.
 
Состав: 85% полиестер i 15% спандекс
Го подобрува перформансот
Штити од секаков вид на повреди во пределот на ногата
Ја подобрува циркулацијата на крвта
Супериорен материјал и квалитет

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Еластичен стегач за колено”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…