Ела Кукла Yasmin

650.00 ден

Ела Кукла Yasmin. Одличен подарок за изненадување за деца од сите возрасти. Овие кукли се совршени за сите деца кои ги сакаат познатите Ella кукли.

Compare

Опис

Ела Кукла Yasmin. Одличен подарок за изненадување за деца од сите возрасти. Овие кукли се совршени за сите деца кои ги сакаат познатите Ella кукли.
-Големина: 29.2cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ела Кукла Yasmin”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…