Ела Самовила од соништата

990.00 ден

Ела Самовила од соништата која ја променува бојата. Во секое пакување има по една модна кукла, но изгледот на секоја кукла останува мистерија додека не се открие преку забава со промена на бојата.

Compare

Опис

Ела Самовила од соништата која ја променува бојата. Во секое пакување има по една модна кукла, но изгледот на секоја кукла останува мистерија додека не се открие преку забава со промена на бојата. Потопете ја вашата кукла во ледена бања за да откриете која магична самовила ја добивте! Користете го вклучениот мек сунѓер за да го избришете сјајот. Повеќеслојното здолниште во виолетова светкава боја на Арија одговара на нејзината перика и чизми. Чизмите имаат слатки самовилски крилја. Сите перики, здолништа и чизми се заменливи со сите модни кукли Dream Ella на MGA!
ВКЛУЧУВА 7+ ИЗНЕНАДУВАЊА: Изненадувањата вклучуваат кукла, перика, здолниште, чизми, сунѓер и сл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ела Самовила од соништата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…