Електричен бокал кој се собира

890.00 ден

Електричен бокал кој се собира, совршен за секојдневна употреба во домот и за патување. Едноставно соберете го ставете го во торба и носете го насекаде каде ќе ви биде потребен.

Compare

Опис

Електричен бокал кој се собира, совршен за секојдневна употреба во домот и за патување. Едноставно соберете го ставете го во торба и носете го насекаде каде ќе ви биде потребен.
 
Карактеристики:
-0.6ml
-Моќност 800W
-Димензии отворен: 180x165cm
-Димензии собран: 120x165cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Електричен бокал кој се собира”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…