Електричен греач за нозе

890.00 ден

Електричен греач за нозе, се што ви е потребно за затоплување во студените денови кои следат. Работи на електрична енергија.
Совршен за борба против зимскиот студ и за создавање пријатно и утешно чувство на топлина за нозете.
Compare

Опис

Електричен греач за нозе, се што ви е потребно за затоплување во студените денови кои следат. Работи на електрична енергија.
Совршен за борба против зимскиот студ и за создавање пријатно и утешно чувство на топлина за нозете. Основата не се лизга и се вади за полесно да се користи на под, во кревет, на софа, додека работите дома итн. Кабелот може да се отстрани. Брзо се загрева и достигнува максимална температура од околу 60 ºC. Овој грејач за стапала е многу мек и удобен и дава чувство на топлина, релаксација и благосостојба. По желба може да се користи и без грејниот елемент или поврзување со кабел (како грејач за стапала без електрична функција).
 
Материјал:
70% акрилик
20% полиестер
10% најлон
Моќност: 25 W
DC во: 5 V / 1 A
Димензии: 25.5×10х33.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен греач за нозе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…