Продажба!

Електрична пумпа за надувување и издишување

840.00 ден 790.00 ден

Електрична пумпа за надувување и издишување моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате и издишете вашите производи на надувување.

Compare

Опис

Електрична пумпа за надувување и издишување моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате и издишете вашите производи на надувување. Можете да го поврзете со приклучокот за запалка во автомобилот или да ја приклушите во струја. Погодна за сите производи на надувување со своите 2 различни заменливи конектори.
 
Технички карактеристики:
12V или 220W напојување
160 W моќност
Излез со 2 различни конектори
Забелешка: пумпата е дизајнирана за приклучок од 12V за во автомобил и посебен приклучок за во кола

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Електрична пумпа за надувување и издишување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…