Електрична четка за совршено виткање

1,490.00 ден

Електрична четка за совршено виткање. Косата автоматски се вовлекува во комората, каде што нежно се држи и се загрева од сите страни.

Compare

Опис

Електрична четка за совршено виткање. Косата автоматски се вовлекува во комората, каде што нежно се држи и се загрева од сите страни. Потребни се само неколку секунди за да се формира совршен навиткан прамен. Има дури и аудио сигнал кој точно ве потсетува кога да ја ослободите косата. Експериментирајте со различните поставки за да создадете разновидни прамени од ситни виткани прамени, повеќе дефинирани кадрици до помеки лабави бранови.
Со 3 поставки за температура, 3 поставки за тајмер и можност за избор на насока на виткање.
Карактеристики:
-3 поставки на тајмерот за полабави бранови, меки кадрици или повеќе дефинирани кадрици.
-3 поставки за топлина; 190°C, 210°C и 230°C за долготрајни резултати на различни типови коса.
-Моќен систем за греење подготвен за употреба во неколку секунди со ултра-брзо враќање на топлината.
-Погоден за пократки и подолги должини на косата.
-Индикаторско светло подготвено за загревање.
-Автоматско исклучување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична четка за совршено виткање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…