Електрична четка за фенирање на коса

890.00 ден

Електричнa четка за фенирање на коса која нуди модернизирано решение. Има 5 нивоа на температура (130°C – 210°C) кои се прилагодени за сите типови коса.

Compare

Опис

Електричнa четка за фенирање на коса која нуди модернизирано решение. Има 5 нивоа на температура (130°C – 210°C) кои се прилагодени за сите типови коса. Без оглед на тоа каков тип на коса имате, можете да ја користите оваа четка.
Оваа четка ја прифаќа PTC технологијата за греење што може брзо да се загрее до 176°C, додека исто така одржува постојана рамномерна топлина за да спречи оштетување на косата.
Како вградена безбедносна карактеристика, четката автоматски ќе се исклучи по 30 минути мирување, за да се осигура вашата безбедност. Карактеристики:
-Номинален напон: AC110-240V.
-Тејтирана фреквенција: 50Hz-60Hz.
-Моќност: 1000w.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична четка за фенирање на коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…