Електрична четка за чистење прашина

490.00 ден

Електричната четка за чистење прашина e револуционерен моторизоран прашко ( собирач на прашина) кој чистењето го прави побрзо, полесно и позабавно.

Compare

Опис

Електричната четка за чистење прашина e револуционерен моторизоран прашко ( собирач на прашина) кој чистењето го прави побрзо, полесно и позабавно.
Само притиснете го копчете и електричната четка почнува да се врти. Работи на батерии што го прави достапен насекаде. Исчистете ги полиците, ролетните, електрилните апарати, мебелот, книгите и тешко достапните места.
Со електричната четка за чистење прашина ќе го скратите времето за чистење.
 
Карактериситки:
 
1.Електричната четка за чистење прашина го прави чистењето многу лесно и забавно!
2.Електричната четка за чистење прашина е рачена безжичена работи на батерии и ја привлекува прашината како магнет.
3.Лесно може да ги исчистите тешко достапните места, без да поместите ништо од полиците, со тоа заштедувате време.
4.Електричната четка за чистење прашина има 250 вртежи во минута, создавајќи статичко полнење привлекувајќи ја прашината како магнет.
5.Користете го за ролетни, мебел, електроника, стакларија.
6.Може да го користите и за чистење на автомобил.
7.Електричната четка за чистење прашина го намалува времето за чистење и го намалува напорот при чистење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична четка за чистење прашина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…