Електрично ѓезве

590.00 ден

Електрично ѓезве. Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг.

Compare

Опис

Електрично ѓезве. Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг. Ѓезвето има капацитет од 800ml. и моќност 800W. Копче за вклучување/исклучување и двоен безбедносен систем за заштита од прегревање. Лесно и безбедно за употреба. Брзо загревање и заштеда на време.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрично ѓезве”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…