Електронско пикадо

1,490.00 ден

Електронско пикадо со 18 игри и 159 опции, на кое може да играат од 2 до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пресметува и регистрира резултатот посебно за секој играч.

Нема на залиха

Compare

Опис

Електронско пикадо со 18 игри и 159 опции, на кое може да играат од 2 до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пресметува и регистрира резултатот посебно за секој играч.
Во сетот се вклучени 6 стрелки и 18 метални врвови.
Работи на 3 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
Димензии: 36 х 32сm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електронско пикадо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…