Елка што свети 120cm

2,600.00 ден

Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години.

Compare

Опис

Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката. Оваа новогодишна елка доаѓа со оптички влакна вградени во гранките на елката кои имаат повеќе функции.
Сијалички кои совршено внесуваат празнична боја во кој било дом или канцеларија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Елка што свети 120cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…