Забавна градина масичка

990.00 ден

Совршен начин за поттикнување на експериментирањето, креативноста и координацијата на рацете и детските очиња со помош на оваа забавна градина масичка. Ќе обезбеди часови забава за вашите деца.

Compare

Опис

Совршен начин за поттикнување на експериментирањето, креативноста и координацијата на рацете и детските очиња со помош на оваа забавна градина масичка. Ќе обезбеди часови забава за вашите деца.
Тие ќе можат да ја чувствуваат и да си играат со текстурата во свои раце додека прават креативни цветови. Одлична забава за вашите најмили која ќе трае со часови.
Едноставна за склопување и многу едноставна за транспортирање и носење. Исто така има прегради за складирање, така што можете да зачувате сè.
Во сетот се вклучени 54 елементи.
Димензии на пакувањето: 40.8×12.5×27.5cm
Материјал: Пластика
Препорачана возраст: 3+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Забавна градина масичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…