Забавно перниче за бебе

890.00 ден

Играта на вашето дете ќе биде поудобна и позабавна со забавното перниче за бебе. Специјално дизајнирано за да го стимулира развојот на сите пет сетила на вашето најмило преку разните бои, текстури, форми и звуци.

Нема на залиха

Compare

Опис

Играта на вашето дете ќе биде поудобна и позабавна со забавното перниче за бебе. Специјално дизајнирано за да го стимулира развојот на сите пет сетила на вашето најмило преку разните бои, текстури, форми и звуци. Помага во физичкиот развој, развојот на допирот и погледот.
Промовира развој на моторни вештини, го охрабрува бебето да ужива свртено на стомак со што мо овозможува да развие силни раменици и грб.

За возраст од 0+

Достапни дезени: розева зирафа, зелено лавче

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Забавно перниче за бебе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…