Заштитна алуминиумска фолија

200.00 ден

Заштитна алуминиумска фолија која ја штити вашата кујна од прскање додека се готви. Исклучително лесна за поставување и складирање. Само преклопете и ставете ја во фиока.

Compare

Опис

Заштитна алуминиумска фолија која ја штити вашата кујна од прскање додека се готви. Исклучително лесна за поставување и складирање. Само преклопете и ставете ја во фиока. Може и да искомбинирате две или повеќе прегради заедно и да го заштитите целиот шпорет.
Кога ќе завршите едноставно измијте со средство и вода.
 
Материјал: алуминиумска фолија
Димензии: 32.5x84cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна алуминиумска фолија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…