Заштитна корпа за перење 1+1гратис

250.00 ден

Колку пати машината за перење ви ја оштетила долната облека што само сте ја купиле

Compare

Опис

Колку пати машината за перење ви ја оштетила долната облека што само сте ја купиле? Стоп за одложување на овој фрустрирачки проблем и решете го еднаш засекогаш со корпата за заштита на градниците која функционира на начин да ги задржи вашите парчиња долна облека во нивната оригинална форма !! Ги штити градниците да бидат искривени, згмечени, оштетени и оштетени од страна на машината за перење.
Димензии:14x17cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна корпа за перење 1+1гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…