Заштитна Прекривка 366 метална конструкција

1,390.00 ден

Заштитна Прекривка 366x76cm. Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Дизајнирана е да го заштити базенот од нечистотија и да го намали оштетувањето.

Compare

Опис

Заштитна Прекривка 366 метална конструкција. Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Дизајнирана е да го заштити базенот од нечистотија и да го намали оштетувањето. Отпорна е на УВ зрачење. Лесно се навлекува и прицврстува со јаже.

Предности:
Едноставна апликација
Отпорна на УВ зрачење
Вградени внатрешни дренажни дупки
Материјал: најлон, винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна Прекривка 366 метална конструкција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…