Заштитна Прекривка Intex Easy Set 396cm

1,390.00 ден

Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Дизајнирана е да го заштити базенот од нечистотија и да го намали оштетувањето.

Нема на залиха

Compare

Опис

Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Дизајнирана е да го заштити базенот од нечистотија и да го намали оштетувањето. Отпорна е на УВ зрачење. Со преклоп од 30 cm преку работ на базенот, лесно се навлекува и прицврстува со јаже.
 
Предности:
Едноставна апликација
Отпорна на УВ зрачење
Вградени внатрешни дренажни дупки
Материјал: најлон, винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна Прекривка Intex Easy Set 396cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…