Интерактивна жирафа

950.00 ден

Интерактивна жирафа која ќе предизвика насмевки кај малите деца. Најзабавната играчка започнува која пее, оди и ја мрда опашката. Широк избор на интерактивна содржина. Нуди неограничен вид забава.

Compare

Опис

Интерактивна жирафа која ќе предизвика насмевки кај малите деца. Најзабавната играчка започнува која пее, оди и ја мрда опашката. Широк избор на интерактивна содржина. Нуди неограничен вид забава.
Има кадифен изглед, мека на допир и многу симпатичена. Лесно ќе стане омилена играчка на вашето дете. Одличен подарок за секоја пригода..
Децата можат да пеат со куклата, но и да спијат во друштвото на оваа прекрасна жирафа.
Лесно е пренослива, вашето дете ќе може да ја носи насекаде. Ова е најзгодниот начин да го задржите вашето дете интерактивно и среќно. Оваа симпатична плишана жирафа содржи се што е потребно да го забавува вашето малечко.
 
-Висина: 22cm
Производот работи на 2 x АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Интерактивна жирафа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…