Интерактивна паметна играчка Christmas Танцувачки Кактус

890.00 ден

Интерактивна паметна играчка Christmas Танцувачки Кактус кој предизвика насмевки кај малите деца. Најсмешната играчка започнува да танцува, пее и забавува со само еден клик.

Compare

Опис

Интерактивна паметна играчка Christmas Танцувачки Кактус кој предизвика насмевки кај малите деца. Најсмешната играчка започнува да танцува, пее и забавува со само еден клик. Широк избор на интерактивна содржина. Нуди неограничен вид забава преку музика.
Сега вашето малечко ќе има некој друг за да разговор освен вас. Иако зборувањето на децата е една од најдобрите работи во нивните рани години, а вие би сакале да го слушате одново и одново, има моменти кога би сакале вашето малечко да има некој друг со кој би можело да зборува, за да можете да завршите некоја од вашите обврски. Паметна интерактивна играчка Танцувачки Кактус го прави токму тоа. Лесно е пренослива, вашето дете ќе може да го носи насекаде. Ова е најзгодниот начин да го задржите вашето дете интерактивно и среќно. Овој симпатичен плишан кактус содржи се што е потребно да го забавува вашето малечко. Го слуша вашето дете и го повторува секој збор што го изговара.
Зборува, се смее, плаче и зборува со вашето дете. Функцијата за повторување на играчката исто така може да му помогне на вашето дете да зборува побрзо и да го подобри својот говор.
Кога ќе му здосади зборувањето на вашето дете едноставно одберете да пее и танцува и забавата може да продолжи.
-Димензии: 32х12cm
Производот работи на 3 x АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Интерактивна паметна играчка Christmas Танцувачки Кактус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…